درباره ما

گروه صنعتی پتروپویا گرانول آریانا

گروه صنعتی پتروپویا گرانول آریانا در سال 1386 تأسیس گشته و در سال 1388 کارخانه تولید پروفیل upvc در و پنجره خود را راه‌اندازی نموده است‌. ظرفیت تولیدی این کارخانه در ابتدای بهره‌برداری با سه خط تولید اکستروژن و 14 عدد قالب حدود 3200 تن در سال بوده که با راه‌اندازی خطوط تولید چهارم و پنجم و افزودن 15 قالب دیگر، در سال 1392 به حدود 4400 تن در سال رسیده است.

گروه صنعتی پتروپویا در تلاش است با عنایت خداوند و همت متخصصان و کارکنانش، بتواند در توسعه پایدار کشور و افزایش رفاه و رضایتمندی هموطنان عزیز به نوبه خود ایفا نقش نماید. در این راستا، مدیریت این مجموعه همواره از ارتباط و تعامل با کارشناسان و دست اندرکاران صنعت ساختمان، بویژه سازندگان در و پنجره، استقبال می‌نماید تا با بکارگیری نظرات و پیشنهادهای راهگشای ایشان، بیش از پیش در ارتقاء کیفی و کمی محصولات و خدمات خود گام بردارد.


فرآیند تولید پروفیل های BEST VISION

همانگونه که پیش از این ذکر گردید در فـرآیند تولید پروفـیل‌های در و پنجره یو پی وی سی، به منظـور دستیابی به کیفیت مطلوب، کمیت و کیفیت ترکیب مواد اولیه از ارکان اصلی می‌باشد. جهت حصول بهترین نتایج، گروه صنعتی پتروپویا در واحد ترکیب مواد خود از دستگاه‌های تمام اتوماتیک ترکیب و توزیع مواد اولیه بهره می‌برد. در این واحد، مواد اولـیه بر اسـاس فرمـول ترکیب، به مخزن ورودی میکسر وارد شده و در مرحله اول در دمای مشخص و کنترل شده ترکیب می‌گردد و در مرحله دوم تا دمای مقرر خنک گشته و پس از آن به سیلوهای نگهداری مواد منتقل می‌شود.
در صنعت در و پنجره یو پی وی سی پروفیل‌های مورد نیاز توسط خطوط اکسـتروژن تولید می‌گردند. در گـروه صنعتی پتروپویا، مـواد اولـیه ترکـیب شـده پـس از اسـتراحت کافـی در سیلـوهـای نگـهداری، به صورت مکانیـزه به خطوط تولید که ساخت اروپا می‌باشند، منـتقل گشته و پس از ذوب و قالب‌ گیری، سطح مقطع‌های پروفیل به صورت دقیق کالیبره شده و با خنک سازی، شکل آن تثبیت می‌گردد.
شـایان ذکر است؛ کلیه مراحل تولید پروفـیل BEST VISION، از ابتدای فرآیند تولید تا بارگیری محصول نهایی، زیر نظر کارشناسان واحد کنترل کیفی بوده و به صورت مستمر نمونه‌گیری و آزمایش‌های مورد نیاز صورت می‌پذیرد تا کیفیت مطلوب تضمین گردد.

آزمایشگاه کنترل کیفیت تولیدات بست ویژن

جهت حصول اطمینان از کیفیت پروفیل‌های تولید شده و برخورداری از استانداردهای لازم، این محصولات در بخـش آزمایشگاه بسـت ویـژن تحـت آزمـایش‌ها و تست‌های گوناگون قرار داده می‌شوند. استحکام، مقاومت در برابر سرما و گرما، صحت راستای طولی پروفیل، تست رنگ و کنترل ضخامت دیواره‌ها جزء اصلی‌ترین مراحل کنـترل کیفی پروفیل است که در آزمایشگاهی مجـهز توسط پرسنلی دقیق و مجرب به انجام می‌رسد. بست ویژن تولیدات خود را جهت اطمینان از کیفیت آن برای مراکز کنترل کیفیت در ایران و خارج ارسال کرده و موفق به کسب گواهینامه و تأییدیه استاندارد از چند مرکز معتبر گردیده است.